top of page
Modern House

אודות המשרד

שירותי נדל"ן מקיפים לענף הנדל"ן העסקי והמגורים בארץ ובחו"ל.

המשרד מוביל את שוק הנדל"ן העסקי ומגורים בישראל משנת 2011, ומביא ללקוחותיו ערך מוסף ייחודי של ניסיון, ידע ומקצוענות ללא פשרות.


SMART INVSET כיום אחד מהמשרדים המובילים בקריות בשוק הנדל"ן. צוות המשרד כולל אנשי מקצוע מיומנים מתחומים שונים בענף הנדל"ן העסקי והמגורים, המספקים ללקוחות הקבוצה שירותים מקצועיים ברמה הגבוהה ביותר, ממשרדי ההנהלה בקרית מוצקין.

הבנת השוק

אבן הפינה של SMART INVEST היא ההיכרות העמוקה עם סביבת שוק הנדל"ן העסקי והמגורים בקריות על כל מרכיביו.

אנו מכירים היטב את השוק, את בעלי הנכסים, את משרדי הממשלה, את הדיירים ואת היועצים. ידע זה מאפשר לנו לסייע ללקוחותינו להשכיר, לשכור, לרכוש ולממש את כל סוגי הנכסים במהירות וביעילות.
אנו מספקים ללקוחותינו את מחקרי השוק הטובים והמעודכנים ביותר וגישה לנוהלי העבודה המיטביים של הענף, כדי לבחור את הפתרונות הטובים ביותר עבורם.

שירותי תיווך

 

SMART INVEST מספקת שירותי תיווך מקצועיים ללקוחות בענפי המגורים, התעשייה, המסחר והמגרשים. הצלחתה של SMART INVSET  מבוססת על צוות סוכני נדל"ן מנוסים בעלי השכלה רחבה וידע מקיף בתחום הנדל"ן, השותפים להצלחת החברה.
החברה נמצאת במגע מתמיד עם כל קשת החברות במשק הישראלי ומרכזת מידע עדכני וייחודי על השוק בכל רגע נתון, המאפשר לה למצוא ללקוח את הנכס המתאים לו.

שירותי ייעוץ וניהול עסקאות 


המקצוענים של SMART INVEST משמשים כיועצי נדל"ן לחברות, ומטפלים בכל ענייני הנדל"ן של החברה, אם בתכנון אסטרטגי. מומחים נוספים בתחומי האדריכלות, ההנדסה, הפיננסים, המשפטים והבניה עומדים לרשות החברה.


הידע בניתוח עסקאות והערכת שווי של נכסים בשילוב עם יכולת ניהול משא ומתן מעניקה לחברה להוציא את העסקאות הכדאיות ביותר ללקוחותיה.

יועצי SMART INVEST מייצגים את אינטרס הלקוח ומלווים אותו דרך כל שלבי העסקה – מאפיון הצרכים, איתור נכסים, ניתוח חלופות ובחירת המתאימה מביניהם, ניהול מו"מ, חתימת החוזה,  ועד קבלת הנכס.

שיווק פרויקטים 

 

SMART INVEST מלווה יזמים כמשווקת פרויקטים, משלב תכנון הנכס ועד להוצאת הנכס לשוק, למכירה או להשכרה. בתהליך השיווק באים לידי ביטוי הניסיון הרב שרכשה החברה בתחום, שליטה בכל ענפי המדיה ומערכת קשרים ענפה עם כל השחקנים המובילים. בין לקוחות החברה נמנות חברות מצמרת תחום הבניה בארץ.

השקעות בנדל"ן

SMARTV INVEST מעורבים בייזום והקמה של פרויקטים והשקעות אטרקטיביות בענפי המגורים(תמא 38), התעשייה והמסחר. זיהוי צורכי הלקוח ובניית תיק לקוח מאפשרת לנו לאתר השקעות ללקוחות פרטיים ועסקיים.

 

 

מחקר ובדיקת כדאיות 

מחלקת המחקר של SMART INVEST מבצעת סקרי שוק תקופתיים אשר הפכו זה מכבר לסטנדרט בתחום. סקרים אלה משמשים כלי יעיל ומעשי עבור יזמים ולקוחות ברחבי הארץ, בכדי לקבוע את האסטרטגיה הנדלנית של החברה, בעת רכישה, ניהול או הקמת מיזמי נדל"ן.

במשרדי SMART INVEST מרוכז מאגר מידע ממוחשב מקיף ועדכני על נכסים אקטואליים ונכסים בשלבי תכנון ובניה. נתוני המידע זמינים ללקוחותינו.


ערכי החברה 

שירות אישי ומקצועי
כל לקוח של SMART INVEST  מלווה על ידי צוות של בעלי מקצוע הטובים ביותר. הלקוח מקבל יחס אישי ותשומת לב מרבית, כאשר האינטרס שלו עומד מעל לכל. ל SMART INVEST צוות מומחים מובילים המנוסים בכל תחומי הנדל"ן, ואנו משתמשים בידע שנצבר על ידם לטובת ייצוג מקצועי אנושי ואמין.

תקשורת רצופה עם לקוחותינו מאפשרת להם לעקוב אחר ההתקדמות של כל נכס ופרויקט, ולקבל תמונה מלאה ומעודכנת של תיק הנדל"ן שלהם. דיסקרטיות מוחלטת מספקת להם את השקט הנפשי והידיעה שהמידע שלהם בטוח לחלוטין.

יושרה
"טוב שם משמן טוב". שמנו הולך לפנינו ונישא בפיהם של מאות לקוחות מרוצים. שמנו דגש עיקרי על אמינות ואיכות ורק לאחר מכן על עשיית רווח.

אנו חותרים ליושר ולהגינות. אנו מקפידים על הסטנדרטים הגבוהים ביותר, הן במישור האישי והן במישור המקצועי.

יצירתיות
אנו מחפשים ללא הרף דרכים יצירתיות להציע את עיסקאות הנדל"ן הכדאיות והחכמות ביותר, כדי לענות על הצרכים העסקיים של הלקוח. היבט מרכזי של יצירתיות הוא החיסכון המשמעותי בעלויות שלעיתים קרובות ניתן להשיג עבור לקוחות, על ידי בחינת תיק הנדל"ן שלהם על בסיס ארצי, אזורי או גלובלי, וזיהוי ההזדמנויות. 

bottom of page